NON-STOP SERVIS NON-STOP SERVIS


Non-stop servis
pro nákladní
vozidla

 +420 724 983 083

Převodové skříně

Zabýváme se opravami všech typů a značek převodových skříní osobních, užitkových i nákladních vozidel včetně autobusů, přičemž jsme vybaveni potřebným speciálním nářadím a moderní diagnostikou. Naši zaměstnanci mají v oboru dlouhodobou praxi a jsou proškoleni v oblasti oprav převodových skříní.
Spolupracujeme se zahraničními i domácími dodavateli náhradních dílů předních světových značek. V případě problému s převodovou skříní jsme připraveni vám profesionálně pomoci. Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se oprav převodových skříní, tak nás neváhejte kontaktovat.
Provádíme běžné opravy, celkové opravy a renovace součástí převodových skříní:

  • Běžná oprava převodové skříně odstraňuje vady některého dílu převodové skříně, který nemůže vůbec nebo může jen z části plnit svou funkci.
  • Celkovou opravou převodové skříně se obnovují její původní technické vlastnosti. Spočívá ve výměně všech vadných součástí, které nemohou vůbec nebo mohou jen z části plnit svou funkci, nebo opotřebených součástí, u nichž došlo ke změně povrchu, objemu, průměru, tvaru apod. a tím i zhoršení jejich funkčních vlastností v důsledku provozu vozidla, za nové nebo opravené (renovované) součásti.
  • Renovace součástí převodové skříně znamená vrácení jim jejich geometrický tvar, rozměry, funkční vlastnosti i životnost v rozsahu mezních úchylek. Renovace některých dílů převodové skříně zpět do výrobních tolerancí je v naší firmě prováděna nástřikem elektrovibračně, pod tavidlem, slitinovými prášky, materiály firmy Castolin a jinými zahraničními metodami.

Stejnými způsoby se u vozidel pro komunální sféru opravují i přídavné převody.

Kontaktujte nás

 

Ing. Jarmil Kubíček

Mistr servisu vozidel
KubicekJ@pas-zabreh.cz
+420 583 499 294
+420 602 163 382

Karel Strouhal

Mistr servisu vozidel
StrouhalK@pas-zabreh.cz
+420 583 499 260
+420 606 750 774