NON-STOP SERVIS NON-STOP SERVIS


Non-stop servis
pro nákladní
vozidla

 +420 724 983 083

Vše pro vaše auto

PAS Zábřeh na Moravě a. s.

Svěřte svůj vůz do rukou profesionálů!

  • autoservis pro všechny značky vozidel
  • celosvětová síť více než 14 000 autoservisů, kterým firma Bosch od roku 1921 nabízí svoje zkušenosti, znalosti a know-how
  • alternativní řešení pro majitele vozidel, kteří nechtějí servisovat své vozy ve značkovém autoservisu, ale požadují prvotřídní kvalitu a spolehlivost a to vše za optimální ceny
  • autoservis, ve kterém lze provádět údržbu vozu i v záruce
  • silný partner, jenž svými inovacemi utváří historii

Servisní partneři Bosch Car Service používají moderní diagnostickou techniku, dílenské vybavení, montují kvalitní náhradní díly Bosch, zkušení automechanici podstupují pravidelná technická školení a systémově spolupracují s firmou Bosch, aby technické novinky a změny v autoopravárenství získávali z první ruky.

Řidič si může zvolit z nabídky ležící mezi značkovým servisem a nezávislým autoservisem - Bosch Car Service.

Otevírací doba

Po - Pá 6:00 - 15:00

Kontaktní údaje

PAS Zábřeh na Moravě a. s.
U Dráhy 828/8, 789 13 Zábřeh
IČ: 451 92 251
DIČ: CZ45192251

Mob.: 602 704 665
Tel.: 583 499 244


> Zobrazit na mapě

Přezutí pneumatik
 

Bosch Car Service poskytuje kompletní pneuservis - výměny pneumatik, vyvažování a skladování – pro zajištění bezpečné jízdy bez ohledu na počasí.

STK/ME
 

Každé dva roky musí vaše vozidlo podstoupit kompletní technickou kontrolu a zákonem předepsané měření emisí (STK + ME). V našem Bosch Car Service vám to zajistíme ve spolupráci s úředně uznanými stanicemi technické kontroly.

Sezónní kontroly (jarní a zimní prohlídky vozidla)
 

Provádíme kompletní servisní prohlídky před zimní a jarní sezónou. Zaměřujeme se na kontrolu brzd, tlumičů a kontrolu náprav, seřízení světel, diagnostiku vozidla přístrojem BOSCH a stav akumulátoru.

 

Nová aplikace Bosch iCenter


Společnost Bosch pro vás připravila aplikaci Bosch iCenter pro tablety a chytré mobilní telefony. Aplikaci, která shromáždí důležité informace na jednom místě.

Bosch Car Service Asistent


Nová aplikace Bosch Car Service Asistent pro Android a IOS vám pomůže rychle a spolehlivě vyhledat nejbližší autoservis sítě Bosch Car Service.

Akumulátory Bosch


Bezpečná energie pro každé vozidlo. Optimální startovací výkon a dlouhá životnost, prvotřídní kvalita, vysoká spolehlivost, 100%
bezúdržbovost.