NON-STOP SERVIS NON-STOP SERVISNon-stop servis

 +420 724 983 083

Osobní a užitková vozidla

Bosch Car Service je:

  • Autoservis pro všechny značky vozidel.
  • Celosvětová síť více než 14 000 autoservisů, kterým firma Bosch od roku 1921 nabízí svoje zkušenosti, znalosti a know-how.
  • Alternativní řešení pro majitele vozidel, kteří nechtějí servisovat své vozy ve značkovém autoservisu, ale požadují prvotřídní kvalitu a spolehlivost a to vše za optimální ceny.
  • Autoservis, ve kterém lze provádět údržbu vozu i v záruce.
  • Silný partner, jenž svými inovacemi utváří historii automobilové techniky. 

Servisní partneři Bosch Car Service používají moderní diagnostickou techniku, dílenské vybavení, montují kvalitní náhradní díly Bosch, zkušení automechanici podstupují pravidelná technická školení a systémově spolupracují s firmou Bosch, aby technické novinky a změny v autoopravárenství získávali z první ruky. 

Řidič si může zvolit z nabídky ležící mezi značkovým servisem a nezávislým autoservisem - Bosch Car Service. 

Bosch rozumí i Vašemu autu - příjďte do značkových autoservisů Bosch.

 

Náš Bosch Car Service nabízí:

Zapůjčení náhradního vozidla
Po dobu opravy Vašeho vozidla nabízíme možnost zapůjčení náhradního vozidla.
Inspekční prohlídky vozů všech značek – Inspekční prohlídky jsou prováděny ve značkových autoservisech Bosch Car Service podle předpisů servisních intervalů dané výrobcem vozidla.

Odborné seřízení nebo oprava klimatizace vozidel
Pamatujte, že klimatizace plní nejen komfortní, ale i bezpečnostní úlohu.

Nejmodernější diagnostika závad a opravy vstřikování benzin a diesel
Firma Bosch, jako jeden z předních dodavatelů vstřikování benzin a diesel do prvovýbavy, současně používá i vlastní diagnostické vybavení pro autoservisy.

Opravy brzdových systémů
Bosch patří celosvětově k největším dodavatelům brzdových systémů a v Evorpě je to dodavatel číslo jedna. Je tvůrcem systémů ABS, ASR, ESP a senzoriky. Vývoj podvozku je dnes závislý na těchto systémech.

Odborné prověření komfortních systémů a komunikace se systémy ve vozidle
V našem Bosch Car Service budou odborně prověřeny i komfortní systémy vozidla, jako např. parkpilot, Car-HiFi, přídavné topení, navigace atd.

Diagnostické přístroje Bosch
Špičková diagnostická technika firmy Bosch je vyvíjena současně se systémy připravovanými do prvovýbavy vozidel. Profitujte z našeho know-how a důvěřujte pravidelně školeným odborníkům, kteří získávají informace a podporu z první ruky, přímo od výrobce.

Mechanické práce
 
(tlumiče, spojky, výfuky, pneu, …) - Kompletní nabídka služeb, včetně mechanických oprav, je samozřejmostí.

Opravy autoelektriky a elektroniky
Bosch Car Service jsou s předstihem informovány o nových systémech, které jsou uváděny do provovýbavy. Autoelektrika a elektronika je jedna z domén vývoje Bosch.

Měření emisí zážehových i vznětových motorů
Bosch Car Service, které nabízejí úřední měření emisí, jsou školeny ve školicím středisku Bosch, akreditovaném Ministerstvem dopravy.

Kvalitní náhradní díly a autopříslušenství Bosch
Náhradní díly Bosch jsou identické s díly dodávanými do prvovýbavy vozidel. Více informací na stránce „Náhradní díly“.

Přístup k technickým informacím výrobců vozů
Bosch má přístup k aktualizovaným technickým informacím pro jednotlivé značky vozidel. Pro autoservisy tak může Bosch dodávat elektronický systém informací – Bosch ESI[tronic], což je nejrozsáhlejší systém obchodních, technických a diagnostických informací od všech významných výrobců vozidel

Pravidelný servis a údržba vozů, i v záruce
Bloková výjimka umožňuje, při dodržení předepsaných technologických postupů a s použitím patřičných informací a přístrojů, vyškolenému odbornému personálu provádět servisní prohlídky i u automobilů v záruce. Servisní prohlídky automaticky zohledňují roční období a klimatické změny.

Znalosti a zkušenosti servisních odborníků absolvujících pravidelná technická školení
Technická školení pro vzdělávání personálu autoservisů probíhají pod vedením zkušených lektorů ve vlastním školicím středisku Bosch (teoretická i praktická část). Splňuje vysoké odborné požadavky dané současnou úrovní autotechniky.

Kontaktujte nás

 

Hana Holoubková

Technik Bosch Car Servisu
HoloubkovaH@pas-zabreh.cz
+420 583 499 244
+420 602 704 665