NON-STOP SERVIS NON-STOP SERVIS


Non-stop servis
pro nákladní
vozidla

 +420 724 983 083

O společnosti

PAS Zábřeh na Moravě a. s.

je společnost s dlouhodobou tradicí v opravárenství nákladních a užitkových vozidel, jejichž vznik se datuje od roku 1992 a navazuje na činnost státního podniku ČSAO Zábřeh, jehož historie sahá až do roku 1950. Její areál zaujímá rozlohu 11 ha v průmyslové části města Zábřeh na severovýchodě Moravy. Společnost zaměstnává 80 zaměstnanců, kteří ve své práci využívají nejen dlouholetých zkušeností, ale i nejmodernější technologie a řadu vlastních zlepšení. Jsme přesvědčeni, že tyto skutečnosti právem řadí společnost PAS Zábřeh na Moravě a. s. ke špičce ve svém oboru v České republice.
Cílem společnosti je maximální orientace na zákazníka s důrazem na splnění jeho požadavků a přání. Své pracovníky vedeme k jednání se zákazníky tak, jak si přejeme, aby bylo jednáno s námi. Společnost vychází zákazníkovi vstříc zejména svou flexibilitou, kapacitou a profesionalitou služeb se zaměřením na jeho spokojenost.
Již před vstupem naší republiky do EU společnost splnila standard členských zemí v prokazovaní kvality poskytovaných služeb a zavedla systém řízení kvality, který je v současné době certifikován dle požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2009 akreditovanou společností CERT-ACO, s.r.o., Kladno.